AVUKAT MEHMET TAV

Avukat Mehmet TAV

Kamu & Özel Avukat

 LİSANS

2009-2014 Erciyes Üniversitesi HUKUK FAKÜLTESİ

 

YÜKSEK LİSANS                               

2017-2018 Erciyes Üniversitesi SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ KAMU HUKUKU TEZSİZ YÜKSEK LİSANS

 

2017-halen Erciyes Üniversitesi SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ ÖZEL HUKUK TEZSİZ YÜKSEK LİSANS

 

2017-halen Erciyes Üniversitesi SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ KAMU HUKUKU TEZLİ YÜKSEK LİSANS

 

KAYITLI BARO                                   

Kayseri BAROSU -2082

 

Av. Mehmet TAV birçok sivil toplum kuruluşunun üyesi ve yönetim kurulu üyeliğini yapmıştır. Hali hazırda Erciyes Üniversitesi Hayvan Hakları İl Etik Kurulu HADYEK) Üyeliği bulunmaktadır. 

 

2018 yılında Kayseri’de Av.Mehmet TAV tarafından kurulan ve teknolojinin sağladığı imkânlarla başta Kayseri olmak üzere ilçeleri ve tüm Türkiye’de Hukuki Danışmanlık faaliyetlerine devam eden AVUKAT MEHMET TAV HUKUK & DANIŞMANLIK OFİSİ; savunma hakkının vazgeçilmezliği, cezalandırmada adalet ve kanun önünde eşitlik, kanunilik, (kanunsuz suç ve ceza olmaz) belirlilik, şüpheden sanık yararlanır, cezaların şahsiliği ve hukukun üstünlüğü ilkelerini benimseyerek, gizlilik ve denetime elverişlilik prensiplerinden ödün vermeden, çalışmalarına devam etmektedir.

 

Hukuk büromuz müvekkillerinin sektörel ve/veya özel alanlarına özgü yenilikçi çözümler için doktrinsel çözümlemelerini de her daim araştırmasını yaparak, müvekkil memnuniyetini kazanmayı ilke edinmiştir. Av. Mehmet TAV Hukuk ve Danışmanlık  Ofisi, müvekkillerin ihtilaf içeren dava, sözleşme ve danışmanlık başta olmak üzere tüm hukuki taleplerine cevap vermektedir.

Av. Mehmet TAV hukuk ve Danışmanlık Ofisi aşağıdaki hukuk alanlarında hizmet vermektedir:

 

 

 

Av. Mehmet TAV Hukuk ve Danışmanlık büromuz avukatlık mesleğinin gerektirdiği gizlilik, dürüstlük ve güveni ilke edinmiştir. Ofisimizin tüm çalışanları müvekkillerine ait her türlü bilgi ve belgeyi sır saklama yükümlülüğü kapsamında muhafaza etmektedir.

Hukuk ve Danışmanlık büromuz hukuki sorunların ortaya çıkmasını önlemek için önleyici danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Büromuz hukuki sorunlarda dava açmanın gerekli olmayacağı durumlarda sulh ve uzlaşma gibi yöntemleri de deneyerek çözüme ulaştırmaktadır. Koruyucu avukatlık tavsiyeleri vererek müvekkiller için uyuşmazlık ortaya çıkmadan önlenebilmektedir.

Mesleğimizin temel ilkelerine bağlı kalarak müvekkillerimizin hak ve alacaklarını en kısa sürede en az maliyetle almalarını sağlamak temel prensibimizdir.

iamges

İletişim Bilgileri

adres
Hacı Saki Mah. Çimen Sok. Office A PLus İş Merkezi Kat:6 No:30 KOCASİNAN/KAYSERİ
Telefon
03525030705
Email
bilgi@mehmettav.av.tr
SOSYAL MEDYA

Sormak istedikleriniz mi var?

Aklınıza takılan tüm sorularınızın cevabı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim